Mokėjimo būdai

Pasirinkite „Apmokėti el. bankininkyste“, jei norite už prekes atsiskaityti naudojantis elektronine bankininkyste. Toliau matysite įvairių bankų nuorodas. Pasirinkite savo banką ir spustelėkite „Pateikti užsakymą“. Būsite nukreipti į pasirinktą interneto banką, kuriame galėsite sumokėti už pirkinį.

NB! Mokėdami elektronine bankinkyste, būtinai paspauskite banko puslapyje esantį mygtuką „Grįžti pas paslaugos teikėją“.

Galima atsiskaityti prisijungdami prie šių interneto bankų: „Swedbank“, SEB, „Luminor“, Šiaulių banko, Medicinos banko, „Citadele“, „Revolut“.

Mokėjimas kortele

Atsiskaitymus kortele priima mokėjimo paslaugų teikėjai „Stripe“ ir „Montonio“. „Stripe“ priima „Visa“, „Mastercard“, „Diners Club“, „Discover“ ir „American Express“ korteles.

MOKI3

Atsiskaityti už pirkinius mūsų parduotuvėje galima ir „MOKI3“ mokėjimo paslauga. „MOKI3“ padės padalyti pirkimo sumą į lygias dalis arba sumokėti už visą pirkinį tik kitą mėnesį. Ši paslauga visada nemokama – jokių palūkanų, sutarties mokesčių ar indėlių.

ESTO3

Mokėdami už prekes ar paslaugas naudokite patogų ir greitą ESTO3 atsiskaitymo būdą – pirkinių krepšelio kainą padalykite į tris vienodas dalis be jokio papildomo mokesčio, palūkanų ir sutarties mokesčio! Įdėkite prekes į krepšelį, patvirtinkite užsakymą, pasirinkite ESTO3 mokėjimo būdą ir patogiai skaitmeniniu būdu pasirašykite asmens tapatybės kortele, mobiliuoju el. parašu arba „Smart-ID“.

Pirkimas išsimokėtinai

Mokėdami už prekes dalimis, prekes gausite iš karto. Perkant išsimokėtinai prekių krepšelio sumos dydis – neribojimas, o mėnesinės įmokos dydį ir grąžinimo terminą galite pasirinkti savo nuožiūra. Tai nebrangus, lengvas ir patogus pasirinkimas!

Pirkimo išsimokėtinai paslaugas teikia ESTO, „Inbank“.

Mokėjimo pervedimas

Už pirkinius galite atsiskaityti pervesdami pinigus į mūsų banko sąskaitą. Pateikus užsakymą, jums bus išsiųsta sąskaita faktūra .pdf formatu. Užsakymas bus išsiųstas apdoroti, kai tik bus apmokėta sąskaita.